Запит на надання висловлень зацікавленості IC-1.8

  • Дата новини:
  • Компонент:
  •  
  • Субпроект:

Запит на надання висловлень зацікавленості

(Консультаційні послуги – індивідуальний консультант)

 

Україна

Позика 8475-UA

Проект «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей»

Міністерство охорони здоров’я України

Вакансія: Консультант з підтримки та контролю якості робіт з розробки медичних стандартів системи електронної охорони здоров'я та правових актів

(пакет № IC-1.8)

 

Уряд України отримав від Міжнародного Банку Реконструкції та Розвитку позику № 8475-UA на фінансування проекту «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей» (далі - Проект) і має намір витратити частину цієї позики для оплати послуг консультанта з підтримки та контролю якості робіт з розробки медичних стандартів системи електронної охорони здоров'я та правових актів.

 

Консультаційні послуги включають: надання консультаційної допомоги з впровадження окремого функціоналу електронної системи охорони здоров’я - електронних медичних записів, електронної медичної картки, автоматизованої статистичної звітності, стандартів семантичної інтероперабильності,  централізованих медичних класифікаторів та словників.Детальний перелік послуг наведено в Технічному завданні, що додається.

 

Міністерство охорони здоров’я України запрошує правомочних індивідуальних консультантів (Консультантів) висловити свою зацікавленість щодо надання вищезазначених Послуг. Зацікавлені консультанти мають надати інформацію, яка демонструє, що вони мають необхідну кваліфікацію та відповідний досвід для виконання цих Послуг.

 

Мінімальні кваліфікаційні вимоги для включення до "короткого списку" наступні:

  • вища освіта;
  • не менш ніж 3-й річний досвід роботи в сфері юриспруденції, або інформаційних технологій, або медицини;
  • досвід роботи з інформаційними системами (впровадження, планування, розробка, експлуатація);
  • вільне володіння українською мовою;
  • робочий рівень володіння англійською мовою.

 

Додаткова бажана кваліфікація:

·         досвід у розробці бізнес-процесів, систем управління якістю у сфері охорони здоров’я;

·         досвід роботи з інформаційними системами у медичній сфері;

·         знання законодавства, що регулює медичну сферу (медична документація, статистика) та нормативних актів, пов’язаних з медичною реформою;

·         наявність досвіду роботи в проектах, що фінансуються міжнародними організаціями.

 

Зацікавленим консультантам необхідно звернути увагу на п. 1.9 Керівництва з відбору та залучення консультантів за позиками МБРР, кредитами та грантами МАР позичальниками Світового банку», затвердженого в січні 2011 року, (переглянутого у липні 2014 р.) («Керівництво із закупівлі послуг консультантів»), в якому визначається політика Світового Банку щодо конфлікту інтересів. Консультант зобов'язується дотримуватися політики Банку щодо корупційної практики і шахрайства.

 

Відбір кандидатів здійснюється відповідно до процедури відбору індивідуальних консультантів, що викладена в Керівництві із закупівлі послуг консультантів.

 

Додаткова інформація може бути отримана за адресою, зазначеною нижче з 10:00 до 17:00.

 

Висловлення зацікавленості у вигляді резюме українською мовою просимо направляти до 18:00 24 квітня 2019 р. електронною поштою (в темі зазначити: «пакет № IC?1.8, вакансія «Консультант з підтримки та контролю якості робіт з розробки медичних стандартів системи електронної охорони здоров'я та правових актів»), або подати особисто за наступною адресою:

 

Міністерство охорони здоров’я України

вул. Грушевського, 7, Київ, 01601, Україна,
Офіс Групи консультаційної підтримки Проекту (ГКПП)

Ел. пошта: [email protected], копія на [email protected]