Результати відбору учасників на Конференцію «Лікар ПМД: школа розвитку»

  • Дата новини:
  • Компонент:
  •  
  • Субпроект:
Результати відбору учасників на Конференцію «Лікар ПМД: школа розвитку»
 
Термін подання заявок на участь у Конференції «Лікар ПМД: школа розвитку», яка відбудеться 9-10 квітня у Києві, у восьми областях подовжений до 23 березня. 
 
Вже 9-10 квітня у Києві відбудеться Конференція «Лікар ПМД: школа розвитку» за підтримки спільного проекту Міністерства охорони здоров’я та Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей». Це освітній захід для сімейних лікарів, терапевтів, педіатрів та регіональних тренерів ICPC-2, які прагнуть працювати ефективно та підвищувати якість медичної допомоги в Україні. 
 
Вісім областей не вичерпали свої квоти на участь у Конференції «Лікар ПМД: школа розвитку», тому, в якості виключення, термін подання заявок для цих регіонів був подовжений. Нижче перелік вакантних місць по кожній з областей:
 
- Вінницька область - 5 місць
- Закарпатська область - 3 місця
- Луганська область - 5 місць
- Полтавська область - 5 місць 
- Сумська область - 2 місця
- Тернопільська область - 2 місця
- Харківська область - 2 місця 
- Чернігівська область - 3 місця.
 
У рамках конференції будуть презентовані нові можливості та інструменти в роботі лікарів первинної ланки, зокрема, впровадження Міжнародної класифікації первинної медичної допомоги ICPC-2, презентація настанов від DUODECIM,  проведені освітні майстер-класи на найбільш актуальні теми для лікарів ПМД. Представники МОЗ України та Національної служби здоров'я розкажуть про плани трансформації первинної ланки медичної допомоги на 2019-2020 роки.
 
Реєстрація на Конференцію для сімейних лікарів, терапевтів, педіатрів, проходила з 15 до 18 березня. Протягом цього часу було отримано понад 400 заявок. Найбільший інтерес до заходу виявили представники Київської (51 заявка), Донецької (38 заявок), Львівської (36 заявок), Івано-Франківської (20 заявок), Дніпропетровської (19 заявок) областей та міста Київ (25 заявок). Регіональним тренерам з ICPC-2, які проводили тренінги для колег, була надана можливість подати заявку поза конкурсом.
 
Заявки від медичних працівників на участь у конференції свідчать про потужну підтримку трансформації системи охорони здоров'я  в Україні та відкритість до нових знань серед лікарів первинної медичної допомоги.
 
«Для мене трансформація системи охорони здоров’я відкрила можливість лікування за міжнародними протоколами. Я отримала безкоштовно необхідний інвентар, який потрібно мати педіатру, маю безперервний розвиток онлайн і тепер в мене нормальний заробіток! Тому підтримую і хочу, щоб кожен педіатр в нашому медзакладі надавав якісну медичну допомогу, щоб пацієнти були задоволені життям!», - зазначила у мотиваційному листі педіатр з міста Ковель (Волинської області).
 
Відбір учасників здійснювався автоматично. Зареєстровані були ті учасники, які першими подали заявки та потрапили під квоту, що передбачала участь не більше 8 осіб з області з метою максимального охоплення медичних працівників по всій Україні. 
 
Просимо всіх лікарів, які надіслали заявки на участь, перевірити свою електронну пошту й до 26 березня включно підтвердити свою участь, заповнивши анкету в листі.  
 
Чекаємо на додаткові заявки від сімейних лікарів, терапевтів, педіатрів зазначених областей, до 23 березня 23:59. Заповнити анкету на участь можна за цим посиланням: https://goo.gl/forms/SOSgicwLXAPj0huU2. 
 
В разі, якщо вакантні місця не заповняться аплікантами із зазначених областей, запрошення будуть пропорційно розподілені між учасниками з найбільш активних регіонів, які зареєструвалися раніше.
 
Нагадуємо умови участі в додатковому відборі:
- 70% декларацій від оптимального обсягу практики;
- підтримка трансформації системи ПМД;
- наявність сертифікату лікаря-спеціаліста (ЛЗПСМ, терапевт, педіатр);
- робота в зазначених вище 8 областях України.