Запит на надання висловлень зацікавленості IC-6.8.2

  • Дата новини:
  • Компонент:
  •  
  • Субпроект:

Запит на надання висловлень зацікавленості

(Консультаційні послуги– індивідуальний консультант)

 

Україна

Позика 8475-UA

Проект «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей»

Міністерство охорони здоров’я України

Вакансія: Консультант з моніторингу і оцінювання

(пакет № IC-6.8.2)

 

Уряд України отримав від Міжнародного Банку Реконструкції та Розвитку позику № 8475-UA на фінансування проекту «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей» (далі – Проект) і має намір витратити частину цієї позики для оплати консультаційних послуг Консультанта з моніторингу і оцінювання.

 

Консультаційні послуги включають координацію, а також технічну та консультативну підтримку МОЗ у розробці та реалізації кластеру «Моніторинг та оцінювання» у рамках  Компоненту 3 Проекту. Детальний перелік послуг наведено в Технічному завданні, що додається.

 

Міністерство охорони здоров’я України запрошує правомочних індивідуальних консультантів (Консультантів) висловити свою зацікавленість щодо надання вищезазначених Послуг. Зацікавлені консультанти мають надати інформацію, яка демонструє, що вони мають необхідну кваліфікацію та відповідний досвід для виконання цих Послуг.

 

Мінімальні кваліфікаційні вимоги для включення до "короткого списку" наступні:

1.      Вища освіта в галузі громадського здоров'я / менеджменту / економіки / статистики / охорони здоров'я / соціальних наук або іншої пов’язаної дисципліни;

2.      Не менше 3 років досвіду в сфері моніторингу та оцінки бажано в галузі громадського здоров'я та / або соціальній сфері;

3.      Не менше 2 років досвіду роботи в галузі громадського здоров'я та / або соціальній сфері;

4.      Знання пакетів програмного забезпечення для аналізу статистичних даних (Stata, SPSS або еквівалент);

5.      Вільне володіння українською мовою;

6.      Робочий рівень володіння англійською мовою.

Бажана кваліфікація:

7.      Навички в розробці та проведенні обстежень/досліджень в сфері охорони здоров'я і соціальній сфері;

8.      Досвід роботи в міжнародних проектах.

 

Зацікавленим консультантам необхідно звернути увагу на п. 1.9 Керівництва з відбору та залучення консультантів за позиками МБРР, кредитами та грантами МАР позичальниками Світового банку», затвердженого в січні 2011 року, (переглянутого у липні 2014 р.)(«Керівництво із закупівлі послуг консультантів»), вякому визначаєтьсяполітикаСвітового Банкущодоконфлікту інтересів. Консультантзобов'язується дотримуватисяполітикиБанкущодокорупційноїпрактикиі шахрайства.

 

Відбір кандидатів здійснюється відповідно до процедури відбору індивідуальних консультантів, що викладена в Керівництві із закупівлі послуг консультантів.

 

Додаткова інформація може бути отримана за адресою, зазначеною нижче з 10:00 до 17:00.

 

Висловлення зацікавленості у вигляді резюме українською мовою просимо направляти до 17:00 12 квітня 2019 р.електронною поштою (в темі зазначити: «пакет № IC-6.8.2, вакансія «Консультант з моніторингу і оцінювання»), або подати особисто за наступною адресою:

 

Міністерство охорони здоров’я України

вул. Грушевського, 7, Київ, 01601, Україна,
Офіс Групи консультаційної підтримки Проекту (ГКПП)

Ел. пошта: [email protected], копія на [email protected]