Запит на надання висловлень зацікавленості IC-7.5.1

  • Дата новини:
  • Компонент:
  •  
  • Субпроект:

Запит на надання висловлень зацікавленості

(Консультаційні послуги – індивідуальний консультант)

 Україна

Позика 8475-UA

Проект «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей»

Міністерство охорони здоров’я України

Вакансія: Консультант з планування і фінансової звітності

(пакет № IC-7.5.1)

 Уряд України отримав від Міжнародного Банку Реконструкції та Розвитку позику № 8475-UA на фінансування проекту «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей» (далі - Проект) і має намір витратити частину цієї позики для оплати консультаційних послуг “Консультант з планування і фінансової звітності”.

 Консультаційні послуги включають надання консультаційної підтримки МОЗ в забезпеченні планування та управління  фінансами, руху коштів Позики у відповідності до положень Операційного Посібника  і національного законодавства, складання бюджетів Проекту, звітності щодо їх виконання, а також фінансовий контроль за  процесом реалізації Проекту. Детальний перелік послуг наведено в Технічному завданні, що додається.

 Міністерство охорони здоров’я України запрошує правомочних індивідуальних консультантів (Консультантів) висловити свою зацікавленість щодо надання вищезазначених Послуг. Зацікавлені консультанти мають надати інформацію, яка демонструє, що вони мають необхідну кваліфікацію та відповідний досвід для виконання цих Послуг.

 Мінімальні кваліфікаційні вимоги для включення до "короткого списку" наступні:

1.      Вища освіта (не нижче магістр чи спеціаліст) за спеціальністю економіка, фінанси, менеджмент, чи іншої релевантної дисципліни;

2.      Щонайменше 3 роки досвіду роботи в бюджетній сфері, в тому числі бюджетного планування, бюджетного звітування,  складання бюджетних запитів, паспортів бюджетних програм, інших документів, передбачених бюджетним законодавством;

3.      Вільне володіння українською мовою;

4.      Робочій рівень володіння англійською мовою.

 Додаткова бажана кваліфікація:

5.      Досвід роботи в міжнародних проектах /проектах, що фінансуються за рахунок МФО є перевагою.

 Зацікавленим консультантам необхідно звернути увагу на п. 1.9 Керівництва з відбору та залучення консультантів за позиками МБРР, кредитами та грантами МАР позичальниками Світового банку», затвердженого в січні 2011 року, (переглянутого у липні 2014 р.) («Керівництво із закупівлі послуг консультантів»), в якому визначається політика Світового Банку щодо конфлікту інтересів. Консультант зобов'язується дотримуватися політики Банку щодо корупційної практики і шахрайства.

 Відбір кандидатів здійснюється відповідно до процедури відбору індивідуальних консультантів, що викладена в Керівництві із закупівлі послуг консультантів.

 Додаткова інформація може бути отримана за адресою, зазначеною нижче з 10:00 до 17:00.

 Висловлення зацікавленості у вигляді резюме українською мовою просимо направляти до 17:00 21 травня 2019 р. електронною поштою (в темі зазначити: «пакет № IC-7.5.1, вакансія «Консультант з планування і фінансової звітності»), або подати особисто за наступною адресою:

Міністерство охорони здоров’я України

вул. Грушевського, 7, Київ, 01601, Україна,
Офіс Групи консультаційної підтримки Проекту (ГКПП)

Ел. пошта: [email protected], з копією на [email protected]