Запрошення до подання цінових пропозицій №SH-7.20.7

  • Дата новини:
  • Компонент:
  •  
  • Субпроект:

ЗАПРОШЕННЯ ДО ПОДАННЯ ЦІНОВИХ ПРОПОЗИЦІЙ

№ SH-7.20.7

Логістична підтримка організації семінару для тренерів з питань
Міжнародної класифікації ПМД ICPC-2

 

  1. Уряд України одержав позику Міжнародного банку реконструкції та розвитку № 8475-UA на фінансування проекту «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей». Частина коштів цієї позики має бути використана для покриття витрат в рамках договору, до якого відноситься це Запрошення до подання цінових пропозицій (далі – Запрошення).
  2. Міністерство охорони здоров’я України (далі Замовник) запрошує учасників торгів надіслати цінові пропозиції щодо надання технічних послуг з організації семінару для тренерів з питань Міжнародної класифікації ПМД ICPC-2, зокрема: забезпечення обладнаного конференц-залу, проживання, харчування та відшкодування проїзду для 70 учасників та організаторів трьох тренінгів, який відбудеться 04 червня 2019 року у м. Київ.

Повний текст Запрошення до подання цінових пропозицій доступний за посиланням: http://moz.gov.ua/article/announcements/ogoloshennja-20190515-2

  1. Пропозиції мають бути повними (включати усі позиції) відповідно до Запрошення. Неповні пропозиції будуть відхилені. Кожен учасник торгів має надати лише одну цінову пропозицію. Всі пропозиції учасника, який надав більше одної цінової пропозиції, будуть відхилені. Цінові пропозиції оцінюватимуться за всіма позиціями та договір буде присуджено учаснику, який запропонує найменшу оцінену вартість всіх позицій та відповідає умовам, встановленим технічним завданням.
  2. Цінова пропозиція українською мовою має надсилатися за наступною адресою:

Міністерство охорони здоров’я України

вул. Грушевського, 7, Київ, 01601, Україна,

Офіс Групи консультаційної підтримки Проекту (ГКПП)

Ел. пошта: [email protected], копія на [email protected]

  1. Кінцевим терміном для отримання пропозицій Міністерством охорони здоров’я Україниза адресою вказаною в п. 4 вище встановлюється: 24 травня 2019 р., 17:00 за місцевим часом. Дозволяється надсилати пропозиції електронною поштою (сканована копія).